Yhteystiedot

 

 ANTALIS OY:N YHTEYSTIEDOT

OSOITE Tahkotie 2, 01530 Vantaa
PUH. 0201 800 201 | Yleinen 
SÄHKÖPOSTI info.fi@antalis.com | etunimi.sukunimi@antalis.com
AVOINNA ma-pe klo 8.00-16.00

ASIAKASPALVELU asiakaspalvelu@antalis.com
Puh. 0201 800 200 | Paperit
Puh. 0201 800 255 | Pakkaaminen
Puh. 0201 800 254 | Suurkuva

NÄYTEPALVELU naytepalvelu@antalis.com

ASIAKASNOUDOT DB Schenkerin varasto, Laituri 7, Tahkotie 2, 01530 Vantaa

PAPERISET LASKUT Antalis Oy, Sarjanr 16806002, PL 861, 00019 SSC
SÄHKÖISET LASKUT Antalis Oy | Y-tunnus 0950500-5 | Verkkolaskutusosoite 003709505005 | Välittäjän tunnus 003708599126 | Välittäjä Liaison Technologies

ASIANTUNTIJAMME
Alta löydät asiantuntijoidemme kontaktitiedot:

Paperit | Myynti
Pakkaaminen | Myynti
Suurkuva | Myynti
Sähköinen kauppa | Asiakaspalvelu
Materiaalikonsultointi

Viestintä | Markkinointi
Logistiikka

Johto
Osto
Muut toiminnot

_______________________________________________________________________________________________________

PAPERIT | MYYNTI

AulinTony_119x140-1.jpg


  Tony Aulin
  Aluemyyntipäällikkö

  Puh. 
  0201 800 224
  0400 205 241

  tony.aulin@antalis.com

  HeleniusEsa_119x140.jpg


  Esa Helenius
  Aluemyyntipäällikkö

  Puh. 
  0201 800 223
  040 621 0770

  esa.helenius@antalis.com

LehtoHarri_119x140.jpg

 
  Harri Lehto

  Aluemyyntipäällikkö

  Puh. 
  0201 800 245
  0500 532 627

  harri.lehto@antalis.com

  SagbomSiv_119x140.jpg

 
  Siv Sågbom

  Aluemyyntipäällikkö

  Puh. 
  0201 800 233
  040 586 9416

  siv.sagbom@antalis.com

HakoniemiEeva_119x140.jpg

 
  Eeva Hakoniemi

  Myyntineuvottelija
  Telemyynti

  Puh. 
  0201 800 225
 
  
eeva.hakoniemi@antalis.com
 

  KorpenfeltMaija_119x140.jpg

 
  Maija Korpenfelt

  Yhteyspäällikkö
  Telemyynti

  Puh. 
  0201 800 232
  040 586 9413

  maija.korpenfelt@antalis.com

ErkkilaMaritta_119x140.jpg

 
  Maritta Erkkilä

  Myyntineuvottelija
  Asiakaspalvelu

  Puh. 
  0201 800 200

  maritta.erkkila@antalis.com
  asiakaspalvelu@antalis.com

  HarkonenJaana_119x140.jpg

  
  Jaana Härkönen

  Myyntineuvottelija
  Asiakaspalvelu

  Puh. 
  0201 800 200

  jaana.harkonen@antalis.com
  asiakaspalvelu@antalis.com

OksanenHeli_119x140.jpg

 
  Heli Oksanen
  Myyntineuvottelija
  Asiakaspalvelu

  Puh. 
  0201 800 200

  heli.oksanen@antalis.com
  asiakaspalvelu@antalis.com

  PerakylaMarianne_119x140.jpg

 
  Marianne Peräkylä

  Myyntineuvottelija
  Asiakaspalvelu

  Puh. 
  0201 800 200

  marianne.perakyla@antalis.com
  asiakaspalvelu@antalis.com

                                                                                                                                     Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

PAKKAAMINEN | MYYNTI

JanhunenRisto_119x140.jpg


  Risto Janhunen
  Myyntipäällikkö
  Packaging Solutions

  Puh. 
  0201 800 221
  
040 649 2610

  risto.janhunen@antalis.com

  HirvonenKati_119x140.jpg


  Kati Hirvonen
  Tuoteassistentti
  Packaging 

  Puh. 
  0201 800 255

  kati.hirvonen@antalis.com
  asiakaspalvelu@antalis.com

                                                                                                                                     Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

SUURKUVA | MYYNTI

PollanenMika_119x140.jpg


  Mika Pöllänen
  Liiketoimintapäällikkö
  Visual Com

  Puh. 
  0201 800 218
  
050 527 9481

  
mika.pollanen@antalis.com

  CarlssonChrister_119x140.jpg


  Christer Carslsson
  Aluemyyntipäällikkö
  Visual Com Equipment
  Product Manager,
  Baltic & Finland

  Puh. 
  0201 800 250
  040 520 1781
  christer.carlsson@antalis.com

TirronenKerstin_119x140.jpg


  Kerstin Tirronen
  Aluemyyntipäällikkö
  Visual Com

  Puh. 
  0201 800 216
  
040 586 9404

  kerstin.tirronen@antalis.com

  PolvinenMira_119x140.jpg


  Mira Polvinen
  Tuoteassistentti
  Visual Com 

  Puh. 
  0201 800 254

  mira.polvinen@antalis.com
  asiakaspalvelu@antalis.com

                                                                                                                                     Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

SÄHKÖINEN KAUPPA | ASIAKASPALVELU

KuosaJonna_119x140.jpg


  Jonna Kuosa
  Manager
  Customer Service &
  eCommerce

  Puh. 
  0201 800 208
  040 591 0002

  jonna.kuosa@antalis.com

    Puh. 
  0201 800 208
  040 591 0002

  Jonna Kuosa
  Manager
  Customer Service & eCommerce

  Puh. 
  0201 800 208
  040 591 0002

  
jonna.kuosa@antalis.com

                                                                                                                                      Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

MATERIAALIKONSULTOINTI

MouhuRiikka_119x140.jpg

  Riikka Mouhu
  Yhteyspäällikkö
  
  Puh. 
  0201 800 207
  040 864 1439

  riikka.mouhu@antalis.com

  PartinenNora_119x140.jpg

 

  Nora Partinen  
  Yhteyspäällikkö

  Puh. 
  0201 800 206
  050 547 2814

  
nora.partinen@antalis.com

 

                                                                                                                                     Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

VIESTINTÄ | MARKKINOINTI

JuntunenKirsi_119x140.jpg

 

  Kirsi Juntunen
  Communications Manager

  Puh. 
  0201 800 205
  050 301 4305

  kirsi.juntunen@antalis.com

    Puh. 
  0201 800 208
  040 591 0002

  Jonna Kuosa
  Manager
  Customer Service & eCommerce

  Puh. 
  0201 800 208
  040 591 0002

  
jonna.kuosa@antalis.com

                                                                                                                                      Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

LOGISTIIKKA

VirtanenMikko_119x140.jpg

 

 
  Mikko Virtanen

  Operations Controller  

  Puh. 
  0201 800 212
  040 669 1969

  mikko.virtanen@antalis.com

  Puh. 
  0201 800 208
  040 591 0002

  Jonna Kuosa
  Manager
  Customer Service & eCommerce

  Puh. 
  0201 800 208
  040 591 0002

  
jonna.kuosa@antalis.com

                                                                                                                                      Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

JOHTO

SilventolaJukka_119x140.jpg

 

  Jukka Silventola
  Toimitusjohtaja

  Puh. 
  0201 800 203
  050 517 2660

  jukka.silventola@antalis.com

  SilvennoinenEsa_119x140.jpg

 

  Esa Silvennoinen
  Myynti- ja markkinointi-
  johtaja

  Puh. 
  0201 800 222
  040 865 9510

  esa.silvennoinen@antalis.com

VaananenMikko_119x140.jpg

 

  Mikko Väänänen
  Talousjohtaja

  Puh. 
  0201 800 213
  0500 694 550

  mikko.vaananen@antalis.com

     

                                                                                                                                     Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

OSTO

TalikainenTommi_119x140.jpg



  Tommi Talikainen
  Procurement Manager
  Baltic, Finland & Nordic

  Puh. 
  0201 800 214
  050 588 3440

  tommi.talikainen@antalis.com

  SalasteMoonika_119x140.jpg


  Moonika Salaste
  Local Procurement Specialist

  Puh. 
  0201 800 217
  040 823 5259

  moonika.salaste@antalis.com

                                                                                                                                     Takaisin alkuun

_______________________________________________________________________________________________________

MUUT TOIMINNOT

HolopainenJari_119x140.jpg

 
  Jari Holopainen

  IT

  Puh. 
  0201 800 211
  050 588 1166


  jari.holopainen@antalis.com

  WalleniusHannaRiitta_119x140.jpg

 
  Hanna-Riitta Wallenius

  HR Manager

  Puh. 
  0201 800 204
  040 843 3507

  hanna.wallenius@antalis.com

 

                                                                                                                                     Takaisin alkuun