Suljemme perjantaina 25.1.2019 poikkeuksellisesti jo klo 14.00. Sähköinen kauppamme palvelee koko päivän.

Antalis Oy - Paperit

Tony Aulin

 
  Aulin-Tony-web.jpg  
 

 

 

 

Aluemyyntipäällikkö

Puh. 0201 800 224 
(klo 8-16)

GSM 0400 205 241

tony.aulin@antalis.com

Juha Halminen

 
  Halminen-Juha-web.jpg  
 

 

 

 

Aluemyyntipäällikkö

Puh. 0201 800 230 
(klo 8-16)

GSM 0400 870 008

juha.halminen@antalis.com

Esa Helenius

 
  Helenius_Esa_119x83.jpg  
 

 

 

 

Aluemyyntipäällikkö

Puh. 0201 800 223 
(klo 8-16)

GSM 040 621 0770

esa.helenius@antalis.com

Harri Lehto

 
  Lehto-Harri-web.jpg  
 


 


Aluemyyntipäällikkö

Puh. 0201 800 245 
(klo 8-16)

GSM 0500 532 627

harri.lehto@antalis.com

Esa Silvennoinen

 
  Silvennoinen-Esa-web.jpg  
 

 

 

 

Myynti- ja markkinointijohtaja

Puh. 0201 800 222 
(klo 8-16)

GSM 040 865 9510

esa.silvennoinen@antalis.com

Siv Sågbom

 
  Sågbom-Siv_web.jpg  
 

 

 

 

Aluemyyntipäällikkö

Puh. 0201 800 233 
(klo 8-16)

GSM 040 586 9416

siv.sagbom@antalis.com

Marko Vornanen

 
  Marko_Vornanen_web.jpg  
 

 

 

 

Aluemyyntipäällikkö
Kanavamyynti

Puh. 0201 800 234 
(klo 8-16)

GSM 040 586 9714

marko.vornanen@antalis.com

ASIAKASPALVELU 

Puh. 0201 800 200
(klo 8-16)

asiakaspalvelu@antalis.com